Hakkımızda

   Kurumumuz 31/08/2017 tarihinde Osmaniye Raufbey mahallesinde Ömer Faruk KAYGISIZ ve Seher KAYGISIZ tarafından hizmete açılmıştır. Kurumumuz 3 katlı olup 358 m2 açık alan 165 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Kurumumuzun 3 cephesi açık olup tüm eğitim alanlarımız ısı ve ışığı net olarak almaktadır. Açık alanımızda doğal bahçemiz içerisine kurulmuş olan oyun parkımız mevcuttur. Sınıflarımız çocuklarımızın gelişim alanlarına göre özel tasarımlarla dizayn edilmiştir. Kurumumuzda 2-3 yaş, 3-4 yaş ve 4-5 yaş grubu sınıfları bulunmaktadır. Kurumumuzda hafta içi tüm sınıflar ve özel bölümler olmak üzere detaylı temizlik yapılmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

   İçinde bulunduğumuz bilgi çağında eğitim alanındaki her türlü yeniliklere öncülük ederek, yaşama saygılı, ulusal ve evrensel değerleri özümsemiş, kendini tanıyan, sorunlara çok yönlü bakan, okumayı- araştırmayı, sorgulamayı alışkanlık edinen, doğru düşünen, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, özgür yaratıcı ve bilimsel düşünce gücüne sahip, elindeki değerleri olduğu gibi kabullenmek yerine geliştirmeyi tercih eden ve sadece geleceğimizin yönünü belirleyecek olan çocuklarımıza eğitim alanında çalışmalar sunmak.

 

VİZYONUMUZ

   Amacımız; Kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, yaratıcı, aklın ve bilimin ışığında kendini tanıyan, meraklı, aktif ve neşeli, saygı, sevgi, hoşgörü, dostluk, barış ruhu içinde paylaşmayı öğrenen toplumda saygın bir yere sahip olan sosyal-duygusal alanda kendini kanıtlamış özgüveni yüksek bireyler yetiştirmektir.Gökkuşağı Kreş ve Anaokulu Gündüz Bakım Evi - Osmaniye

2017 © Tüm hakları saklıdır.

Hizmetlerimiz

İletişim Bilgileri

Ömer Faruk KAYGISIZ

0541 695 17 66

Seher KAYGISIZ

0553 170 74 30

E-Posta: info@gokkusagikres.net

Adres: Raufbey Mah. 9563 Sk. No:2

Merkez / OSMANİYE